8 Ocak 2016 Cuma

One Way Vision Dijital Baskı Merkezi

Dijial Baskı Hizmeti


One Way Vision Dijital Baskı Merkezi

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen yerler için ideal bir folyo çeşididir. Bu malzemede mesh vinil gibi delikli olma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde siz değerli müşterilerimiz bu folyo sayesinde hem reklamınızı yapacaksınız, hem de dışarıyı rahatça görebileceksiniz genelde yapışkanlı olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanır. Bu folyo arkadan güçlü bir ışık vurduğunda görselde bir kaybolma yaşanmasına neden olur.One Way Vision Baskı Nerelerde Kullanılır?

One way vision baskının kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanıma uygundur. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alanıdır. Bunu yanında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır. One Way Vision Baskı Nerelerde Kullanılır?

One way vision baskının kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanıma uygundur. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alanıdır. Bunu yanında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır.


One Way Vision Avantajları Nelerdir?

İşlemin en büyük avantajı cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştirilirse gayet tatmin edici sonuçların ortaya çıkması sağlanabilir. Ayrıca kullanılan malzemenin yapışkanı ne kadar kuvvetli ve deliklerin çapları ne kadar küçük olursa,görsellik açısından da o kadar iyi sonuç verecektir. İnce olduğu kadar dayanıklı da bir malzemeden üretilmektedir. Bu sebeple formunu korumak konusunda oldukça başarılıdır.
0 yorum:

Yorum Gönder